pt-image
TASUTA saatmine Eesti piires tellimusele üle 50€

Üldised müügitingimused

1. Üldsätted

1.1 Müügitingimused kehtivad ostja (edaspidi klient) ja Mistar OÜ esindaja (edaspidi Parfume.ee) vahel kauba ostmisel veebipoest aadressil https://parfume.ee. Kauba müüja on Mistar OÜ (edaspidi Parfume.ee), aadress Kesk 30, Sillamae 40232, registrikood 12466399, telefon +37256858563, e-post info@parfume.ee

1.2 Tingimused kehtivad mis tahes õigussuhetele mis tahes isiku (edaspidi – ostja) ja müüja vahel seoses kauba ostmisega veebipoe Parfume.ee kaudu

1.3 Veebipood Parfume.ee jätab endale õiguse muuta müügitingimusi vastavalt seadusele. Neid muudatusi kajastatakse veebisaidil Parfume.ee.

1.4 Müüja tagab kauba kättesaadavuse oma laos kohapeal. Tootega kaasnevad fotod
on selle lihtsad illustratsioonid ja võivad erineda toote tegelikust välimusest.

 

2. Kaupade hinnad

2.1 Kõik Parfume.ee hinnad on eurodes.

2.2 Parfume.ee jätab endale õiguse hindu muuta. Neid muudatusi kajastatakse veebisaidil Parfume.ee.

2.3 Kui klient on oma tellimuse eest tasunud enne hinnamuutuse jõustumist, rakendatakse sellele tellimuse vormistamise ajal arvel näidatud hinda.

 

3. Kassa ja kauba eest tasumine

3.1 Klient valib veebipoest kaubad ja nende koguse, ja lisab ostukorvi soovitud kaubad.

3.2 Tellimuse vormistamiseks täitke vajalikud väljad ja valige sobiv tarneviis. Seejärel kuvatakse summa, mida saab maksta pangalingi või muu makselahenduse kaudu.

3.3 Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimus täidetakse kohe, kui klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest. Tellimuse kinnitus saadetakse kliendi poolt märgatud e-postile.

 

4. Müügilepingu jõustumine

4.1 Parfume.ee ja kliendi vahel sõlmitud müügileping jõustub pärast tellimuse kinnitust saadaoleva summa laekumist Mistar OÜ arvelduskontole.

4.2 Parfume.ee e-poes tellimuse vormistamise ja makse tasumisega kinnitab klient, et on tutvunud müügitingimustega ja nõustub nendega.

 

5. Kauba vastuvõtmine

5.1 Kauba kättesaamine adressil Sillamae, Kesk 30. Tööpaeval enne kella 14.00 tehtud tellimusele võib jargi tulla juba samal päeval 18.00-21.00. Sooritades ostu pärast kella 14.00, nädalavahetusel või riigipühal, saab ostu kätte jargmisel tööpaeval 9.00-12.00.Palume enne helistada 56858563.

5.2 Kliendile väljastatakse kaup isikut tõendava dokumendi ja tellimuse numbri esitamisel. Isikut tõendava dokumendi puudumisel võib müüja jätta kauba väljastamata.

5.3 Kõik, mida peate tegema, et pakendi kätte saada läbi Omniva, DPD või Smartposti pakiautomatid, on sisestada kood, mille olete saatnud koodiga määratud telefoninumbrile, kood tuleb sisestada puutetundlikul ekraanil ja pakend kätte saada. Kood koosneb 6 numbrist Omnivi,14 numbrist DPD ja 7 numbrist Smartposti jaoks. Pakki saamine kätte toimub 7 päeva jooksul.

5.4 Õigeaegse ja kiire kohaletoimetamise korral peate andmete täpsustamisel olema ettevaatlik ja tellimuse vormistamisel esitama usaldusväärset teavet.

5.5 Kui klient tuvastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või puudusega kaup või kaup on saabunud kahjustatud pakendis, teatage sellest viivitamatult Parfume.ee telefonil +372 56858563

5.6 Parfume.ee ei vastuta viivituste eest kauba kohaletoimetamisel, kui kaup toimetati õigeaegselt kohaletoimetamisteenusesse, kuid viivituse põhjustasid Parfume.ee-st sõltumatud asjaolud.

5.7 Kauba üleandmise ajal peab kauba saaja kontrollima nii kauba välimust ja täielikkust kui ka kogu tellimuse täielikkust.

 

6. Tagastamine ja garantii

6.1 Pärast tellimuse saamist on tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ilma selgituseta. Kui toodet ei kasutatud, säilitati esitlus, lisati originaal tehasepakend (tsellofaani / vilgukivist ei avatud), tehase etiketid ja ka parfume.ee veebisaidil ostu fakti kinnitavad dokumendid. Juhime teie tähelepanu asjaolule, et mõnda kvaliteetse kauba kategooriat ei vahetata ega tagastata – näiteks kosmeetika, näiteks huulepulk, ripsmetušš ja kreemid.

6.2 Taganemisõigus ei kehti, kui ostja on juriidiline isik.

6.3 Ostja kannab kauba tagastamise kulud, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on nõuetele mittevastavus või puudus .Kui soovite tellimust osaliselt või täielikult tagastada, peate täitma küsimustiku ja saatma selle koos tootevaadet kinnitava fotoga e-posti aadressile: info@parfume.ee. Apellatsioon vaadatakse läbi 1-3 tööpäeva jooksul.

6.4 Kvaliteetse kauba tagastamise korral on vaja kaubad hästi pakkida nii, et need ei kannataks transiiti, ning lisada allkirjastatud avaldus (originaal), tšeki / tellimisvormi koopia. Tagasimaksed tehakse teie pangakontole alles pärast tagasimakse tegelikku laekumist ja selle seisukorra kontrollimist 10 tööpäeva jooksul. Hüvitis toimub kauba väärtusega võrdses summas, välja arvatud kauba kohaletoimetamise ja tagastamise veokulud. Tagasimaksed tehakse pangakonto andmetele, kust makse laekus.

6.5 Ebapiisava kvaliteediga kauba tagastamisel on vaja see täita ja saata meile e-posti aadressil info@parfume.ee koos ebaadekvaatset kvaliteeti kinnitavate fotodega: (1) nimi horisontaalpinnale paigutatud üldist tüüpi kaupadest fotonimi küljelt, (2) foto olemasolevast puudusest (kahjustus / puudus), (3) foto karbi / toote infopoolsest küljest (aegumiskuupäev, vöötkood). Nõue vaadatakse läbi 1–3 tööpäeva jooksul. Fotode puudumise korral nõuet vastu ei võeta ja hüvitist ei saa kindlaks määrata. Hüvitis toimub kauba väärtusega võrdses summas, postikulud hüvitab müüja.

6.6 Tarbija peab kauba tagastama 14 päeva jooksul alates taotluse esitamise kuupäevast või esitama tõendid, et ta andis selle aja jooksul kauba üle logistikaettevõttele.

6.7 Tarbija tagastamisõigus on sätestatud seadusega ja see ei ole spetsiifiline Parfume.ee-s tellimise korral.

 

7. Nõuded ja vastutus

7.1 Müüja ei vastuta e-poest Parfume.ee ostetud kauba ebaõige kasutamise tõttu ostjale tekitatud kahju eest.

7.2 Ostjal on õigus nõuda toote asendamist või parandamist. Kui remont või asendamine pole võimalik või põhjustab tarbijale põhjendamatuid ebamugavusi, on tarbijal ka õigus lepingust taganeda (nõuda hüvitist).

7.3 Kui olete karbi avanud teie ja / või pudel oli juba kasutusel.

Kui usute endiselt,et meilt ostetud kaup ei vasta nõutavale kvaliteedile (võlts, koopia jne), peate sel juhul läbima korraliku kvaliteedi kontrolli. Selleks peate ostma teie arvates vajalikust kauplusest kaks pudelit seda lõhnaainet usaldusväärsed ja andke need koos meilt ostetud pudeliga laborisse. Kui läbivaatusel selgub, et see on ebapiisava kvaliteediga, tuleb ekspertiisi tõestatud koopia saata meile tähitud postiga. Selle põhjal esitame kaubamärgi esindajale kaebuse ja hüvitame teie kulud uuringu ja ostu jaoks.
Selle põhjal esitame kaebuse kaubamärgiametile ja hüvitame teile uurimise ja ostmisega seotud kulud.

 

8. Lisatingimused

8.1 Veebipood ja osutatavad teenused võivad ennetava või muu töö või muudel tehnilistel põhjustel olla ajutiselt osaliselt või täielikult kättesaamatud. Müüja tehnilisel teenistusel on õigus perioodiliselt teha vajalikke ennetavaid või muid töid ostjatele ette teatamata või ette teatamata.

 

9. Kohaletoimetamine

Pakiautomaadid Smartpost

Eesti
Kohaletoimetamine SmartPOSTi pakkemasinatesse üle Eesti alates 3,50 eurost
Kontrollige pakiautomaatide asukohta ja täitmise aega.
Tööpäevadel enne kella 14.00 tasutud tellimused jõuavad kohale järgmisel päeval.
Enne laupäeva kella 12.00 tasutud tellimused jõuavad kohale pühapäeval.
Pühapäeviti ja riiklikel pühadel tehtud ostud toimetatakse automaatidesse järgmisel tööpäeval.

Tasuta saatmine ostudele alates 50 €.

Arvestada tuleb seda, et kõik Smartposti pakkijad on ruumis ja ligipääs neile ei ole ööpäevaringne!

Soome
Kohaletoimetamine SmartPOSTi pakiatomaadi kaudu kogu Soomes alates 10,00 eurost

100-eurose ostu korral tasuta saatmine

Eeldatav aeg paki saatmiseks enne selle tühjendamist:
Helsingisse 1-3 tööpäeva jooksul;
mujal Soomes 3-5 tööpäeva jooksul.

Pakki hoitakse 7 päeva jooksul alates hetkest, mil see saabub pakiautomaati.

 

Omniva Pakiautomaadid

Kohaletoimetamine Omnivapakiautomaadi üle Eesti alates 3,50 eurost
Tööpäeviti enne kella 14.00 makstud tellimused toimetatakse teile kätte järgmisel päeval.
Laupäeval enne kella 11.00 tasutud tellimused jõuavad kohale pühapäeval.
Pühapäeviti ja riiklikel pühadel esitatud tellimused jõuavad pakkemasinatesse järgmisel tööpäeval.

Tasuta saatmine ostudele alates 50 €

 

Läti ja Leedu

Postikulud alates 9 €, 2-3 tööpäeva
Tasuta saatmine ostudele alates 89 €

Pakki hoitakse 7 päeva jooksul alates hetkest, mil see saabub pakiautomaati.

 

DPD Pakiautomaadid

Kohaletoimitamine üle Eesti 3,20 euro

Läti ja Leedu 8,00 euro

Tasuta saatmine ostudele alates 89 €

 

Klienditeenindus

Tel: +37256858563
E-R 8.30 – 16.00
info@parfume.ee

Miks valida just meid?

Kõik meie poolt pakutavad tooted on originaalsed.
Meie hoolitseme teie eest, et olete meie austus kingitusena.

Kogu esitatud kaup on laos ja valmis saatmiseks

Tööpäevadel enne kella 14.00 tasutud tellimused jõuavad kohale järgmisel päeval.

TASUTA saatmine Eesti piires tellimusele üle 50€!

Liitu meie uudistega!

Ole kursis kõikide uudistega. Saa esimesena teada meie uutest toodetest ja palju veel…