pt-image
TASUTA saatmine Eesti piires tellimusele üle 50€

Privaatsus poliitika

Parfume.ee lehel registreerides saadab kasutaja järgmise teabe: perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefoni number, kättetoimetamise aadress, e-posti aadress ja tarbija eelistused.

Parfume.ee tunnistab kasutajate isikliku teabe konfidentsiaalsuse olulisust.

Esitades saidil registreerimisel oma isikuandmed, kasutaja nõustub nende töötlemisega müüja poolt, sealhulgas kaupade ja teenuste müüja reklaamimiseks.

Krüptitud suhtluse kaudu pankadega ostude eest tasumisel tagab tarbija isikuandmete turvalisuse pangaparooli abil, millele Parfume.ee-l puudub juurdepääs.

Parfume.ee ei kogu isiklikku ega muud isiklikku teavet, kui te ei nõustu sellise teabe edastamisega saidi kaudu. Interneti lehekülg kogub automaatselt mitmeid tehnilisi andmeid, sealhulgas IP-aadress, küpsised, sirvimisajalugu jne. “Küpsised” on väike hulk andmeid, mille sait saadab teie arvuti kõvakettale, näiteks teave selle kohta, milliseid lehti olete külastanud, Kolmandate osapoolte veebisaitide aadressid, millelt sait on valmis. Saate oma brauseri konfigureerida nii, et see ei salvestaks küpsiseid.

Parfume.ee ei edasta kellelegi konfidentsiaalset teavet ja võtab kõik vajalikud meetmed, et kaitsta andmeid loata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest.

Konfidentsiaalset teavet hoitakse organisatsiooni isiklikus serveris.

Miks valida just meid?

Kõik meie poolt pakutavad tooted on originaalsed.
Meie hoolitseme teie eest, et olete meie austus kingitusena.

Kogu esitatud kaup on laos ja valmis saatmiseks

Tööpäevadel enne kella 14.00 tasutud tellimused jõuavad kohale järgmisel päeval.

TASUTA saatmine Eesti piires tellimusele üle 50€!

Liitu meie uudistega!

Ole kursis kõikide uudistega. Saa esimesena teada meie uutest toodetest ja palju veel…